wtorek, 11 listopada 2014

Wyniki konkursu

Mimo wielu przeciwności losu, zmian w życiu zawodowym i osobistym udało się wygrać :) Niestety ze względu na problemy ze zdrowiem nie mogłam odebrać nagrody osobiście, ale najważniejsze jest to że nadal mam ochotę na szycie :) Maszyna dotarła kurierem i niebawem pozwolę sobie podzielić się z Wami opinią i fotografiami nowego elementu mojej pracowni. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy głosowali i przyczynili się do wygranej. Link do strony, na której znajdziecie pełną informację o wynikach konkursu  http://coricamo.pl/konkursy.htm
1 komentarz:

 1. Witam, jestem MariXa M. z Krytyki Dla Odważnych (http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com). Szukamy bloga zajmującego się wyrobami DIY, który nawiązałby z nami współpracę. Jak wygląda nasza propozycja?
  Od czasu do czasu mogłabyś robić dla nas zamówienia np. na konkursy, a my w zamian będziemy promować Twojego bloga oraz wszystkie Twoje produkty, które będziesz chciała u nas pokazać. Będzie do tego przeznaczona odpowiednia, oddzielna podstrona. Na dodatek adres Twojego bloga, oczywiście, zostanie umieszczony również w zakładce "Współpraca".
  Czy byłabyś chętna do takiej współpracy?

  Na odpowiedź czekamy w zakładce "Współpraca". :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń